Proje Açıklaması

SANDIKLAMA

Yüklemesi ve veya depolaması gerçekleşecek kargolarınızın, fiziki kondisyonları doğrultusunda ahşap kasa, paletleme, alüminyum folyo, streç film, karton ve en son teknolojik yöntemlerden biri olan Shrink Wrap yöntemi ile paketlenmesi, sandıklanması hizmeti şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Kargo güvenliğini öncelikli olarak göz önünde bulunduran ekibimiz tarafından profesyonelce işlemler gerçekleştirilmekte olup, bu konuda ayrıca danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Uzun seyir sürelerine maruz kalacak ihracat malları için uygulanan ambalajlama, paketleme ve sandıklama hizmetimiz genellikle Amerika, Avustralya ,Uzak doğu ve Avrupaya sevk olunacak sanayi ürünlerinin sevkinde profesyonelce uygulanması gereken bir hizmettir. Bu hizmet ; ürünün hava ve nem den etkilenmemesi üzerine ortaya çıkmış ve bizler gibi profesyonel firmalar tarafından uzman ve eğitimli kadrolar ile uygulanmalıdır.

Firmamız, kurulduğu günden bu tarafa sandıklama hizmetini siz değerli müşterilerine profesyonel planlama ve saha ekibi ile sunmaktadır. Bu hizmeti verirken ürünlerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve sandıklama hizmetimizi bu önem üzerine gerçekleştiriyoruz.

Sandıklama Nasıl yapılır ?
Ürününüzün yerleştirileceği alt palet, sandık yan duvarları, tavanı yüksek sızdırmazlık özelliği olan marin kontraplaktan üretim tesisimizde özel olarak firma çalışanlarımız tarafından üretilmekte ve kullanılan ürünler ISPM 15 standartlarında tercih edilmektedir.