Proje Açıklaması

Makina Taşıma ve Montaj

Bugüne kadar birçok kurumsal firma ile iş birliği halinde çalışma fırsatı bulan firmamız, demontaj ve montaj işlemleri konusunda son derece tecrübeli bir firmadır. Firmamız bünyesinde deneyimli ustalarla çalışmakla beraber, sunulan servis için gerekli tüm alet ve araçlar son teknoloji üretim kalitesine sahiptir.

  • Müşterişlerimizin talepleri doğrultusunda, uzman takım arkadaşlarımız ilgili proje için sahada birebir keşif yaparak gerekli tüm teknik gereksinimler ve müşteri taleplerini bir araya getirerek ihtiyaç dıuyulan servis biçimini belirliyoruz.
  • Belirlenen iş modeli direk olarak müşterimiz ile paylaşılarak süreç hakkında güncellenmesini isteyebilecekleri noktaların üzerinden geçiliyor ve iş modeli sonlandırılıp resmi teklif geçiliyor.
  • Müşterilerimizin belirlediği şartnamelere herzaman bağlı kalındığı gibi, çalışma sırasında şartnamede öngörülmeyen herhangi bir ek işlem gerekmeksi durumunda firmamız her daim çözüm ortağı bilincinde ilerleyip gerekli müdahaleyi gerçekleştirmektedir.

Firmamız, kurumsal fabrikalarda her türlü yatırım işlerinde, işin bütününü veya bir parçasını

üslenerek, bununla ilgili olarak her türlü makine montajı, demontajı, taşınması ve yer değiştirmesi işlerini uzman kadromuz ile ISG kurallarına uygun olarak yerine getirmektedir.

Tesis montaj ve demontaj konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel teknik ve işgücü desteğini firmamızdan alabilirsiniz. Tesislerin kurulumunda mekanik, elektrik, akışkanlar kapsamı ile makinelerin kurulumu, hat eksen kontrolleri, makinelerin devreye alınmaları vb. tüm konularda çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Endüstriyel tesislerde mekanik altyapı ile birlikte kapsamlı makine montaj çözümleri de sunan firmamız, farklı makine tesisat projelerinde de Uzman Çözümler üretiyoruz.

Makine montajı işlerinde diğer işlerimizde olduğu gibi müşterilerimiz ile sürekli iletişim kurarak, iyileştirmelerde ve fikir alış-verişinde bulunarak projeyi daha kaliteli hale getirmeye çalışırız. Oluşması muhtemel problemleri önceden hesaplaplıyor, tüm varyasyonları değerlendirir ve kusursuz işler çıkarmayı hedefleriz.